|||
|||

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
..
..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------_------

2 iulie 2008

EXCLUSIV/ Programul turului Seriei I a Ligii a III-a - sezonul 2008-2009

Etapa I (vineri, 15 august):
CSM 2007 Focsani – Juventus Falticeni,
FC Panciu – CSM Rm. Sarat,
Laminorul Roman – CFR Pascani,
Ecologistul Botosani – Cetatea Tg. Neamt,
FCM II Bacau – Willy Bacau,
Rapid Suceava – Petrolul Berca,
Aerostar II Bacau – Poli II Iasi,
CS Moinesti – FC Birlad,
Ceahlaul II P. Neamt – Pambac Bacau.

Etapa a II-a (vineri, 22 august):
CSM Rm. Sarat – CSM 2007 Focsani,
Cetatea Tg. Neamt – FC Panciu,
CFR Pascani – Ecologistul Botosani,
Juventus Falticeni – Rapid Suceava,
Willy Bacau – Aerostar II Bacau,
Petrolul Berca – FCM II Bacau,
Poli II Iasi – CS Moinesti,
FC Birlad – Ceahlaul II P. Neamt,
Pambac Bacau – Laminorul Roman.

Etapa a III-a (vineri, 29 august):
Rapid Suceava – CSM 2007 Focsani,
FC Panciu – CFR Pascani,
Laminorul Roman – FC Birlad,
Ecologistul Botosani – Pambac Bacau,
FCM II Bacau – Juventus Falticeni,
Aerostar II Bacau – Petrolul Berca,
CS Moinesti – Willy Bacau,
Ceahlaul II P. Neamt – Poli II Iasi,
Cetatea Tg. Neamt – CSM Rm. Sarat.

Etapa a IV-a (vineri, 5 septembrie):
CSM 2007 Focsani – FCM II Bacau,
Pambac Bacau – FC Panciu,
CFR Pascani – Cetatea Tg. Neamt,
CSM Rm. Sarat – Rapid Suceava,
Juventus Falticeni – Aerostar II Bacau,
Willy Bacau – Ceahlaul II P. Neamt,
Petrolul Berca – CS Moinesti,
Poli II Iasi – Laminorul Roman,
FC Birlad – Ecologistul Botosani.

Etapa a V-a:
Aerostar II Bacau – CSM 2007 Focsani,
FC Panciu – FC Birlad,
Laminorul Roman – Willy Bacau,
Ecologistul Botosani – Poli II Iasi,
FCM II Bacau – Rapid Suceava,
CS Moinesti – Juventus Falticeni,
Ceahlaul II P. Neamt – Petrolul Berca,
CFR Pascani – CSM Rm. Sarat,
Cetatea Tg. Neamt – Pambac Bacau.

Etapa a VI-a:
CSM 2007 Focsani – CS Moinesti,
Poli II Iasi – FC Panciu,
Rapid Suceava – Aerostar II Bacau,
CSM Rm. Sarat – FCM II Bacau,
Juventus Falticeni – Ceahlaul II P. Neamt,
Willy Bacau – Ecologistul Botosani,
Petrolul Berca – Laminorul Roman,
FC Birlad – Cetatea Tg. Neamt,
Pambac Bacau – CFR Pascani.

Etapa a VII-a:
Ceahlaul II P. Neamt – CSM 2007 Focsani,
FC Panciu – Willy Bacau,
Laminorul Roman – Juventus Falticeni,
Ecologistul Botosani – Petrolul Berca,
Aerostar II Bacau – FCM II Bacau,
CS Moinesti – Rapid Suceava,
CFR Pascani – FC Birlad,
Cetatea Tg. Neamt – Poli II Iasi,
Pambac Bacau – CSM Rm. Sarat.

Etapa a VIII-a:
CSM 2007 Focsani – Laminorul Roman,
Petrolul Berca – FC Panciu,
FCM II Bacau – CS Moinesti,
Rapid Suceava – Ceahlaul II P. Neamt,
CSM Rm. Sarat – Aerostar II Bacau,
Juventus Falticeni – Ecologistul Botosani,
Willy Bacau – Cetatea Tg. Neamt,
Poli II Iasi – CFR Pascani,
FC Birlad – Pambac Bacau.

Etapa a IX-a:
Ecologistul Botosani – CSM 2007 Focsani,
FC Panciu – Juventus Falticeni,
Laminorul Roman – Rapid Suceava,
CS Moinesti – Aerostar II Bacau,
Ceahlaul II P. Neamt – FCM II Bacau,
CFR Pascani – Willy Bacau,
Cetatea Tg. Neamt – Petrolul Berca,
FC Birlad – CSM Rm. Sarat,
Pambac Bacau – Poli II Iasi.

Etapa a X-a:
CSM 2007 Focsani – FC Panciu,
FCM II Bacau – Laminorul Roman,
Rapid Suceava – Ecologistul Botosani,
Aerostar II Bacau – Ceahlaul II P. Neamt,
CSM Rm. Sarat – CS Moinesti,
Juventus Falticeni – Cetatea Tg. Neamt,
Willy Bacau – Pambac Bacau,
Petrolul Berca – CFR Pascani,
Poli II Iasi – FC Birlad.

Etapa a XI-a:
Cetatea Tg. Neamt – CSM 2007 Focsani,
FC Panciu – Rapid Suceava,
Laminorul Roman – Aerostar II Bacau,
Ecologistul Botosani – FCM II Bacau,
Ceahlaul II P. Neamt – CS Moinesti,
CFR Pascani – Juventus Falticeni,
Poli II Iasi – CSM Rm. Sarat,
FC Birlad – Willy Bacau,
Pambac Bacau – Petrolul Berca.

Etapa a XII-a:
CSM 2007 Focsani – CFR Pascani,
FCM II Bacau – FC Panciu,
Rapid Suceava – Cetatea Tg. Neamt,
Aerostar II Bacau – Ecologistul Botosani,
CS Moinesti – Laminorul Roman,
CSM Rm. Sarat – Ceahlaul II P. Neamt,
Juventus Falticeni – Pambac Bacau,
Willy Bacau – Poli II Iasi,
Petrolul Berca – FC Birlad.

Etapa a XIII-a:
Pambac Bacau – CSM 2007 Focsani,
FC Panciu – Aerostar II Bacau,
Laminorul Roman – Ceahlaul II P. Neamt,
Ecologistul Botosani – CS Moinesti,
CFR Pascani – Rapid Suceava,
Cetatea Tg. Neamt – FCM II Bacau,
Willy Bacau – CSM Rm. Sarat,
Poli II Iasi – Petrolul Berca,
FC Birlad – Juventus Falticeni.

Etapa a XIV-a:
CSM 2007 Focsani – FC Birlad,
CS Moinesti – FC Panciu,
Laminorul Roman – CSM Rm. Sarat,
FCM II Bacau - CFR Pascani,
Rapid Suceava – Pambac Bacau,
Aerostar II Bacau – Cetatea Tg. Neamt,
Ceahlaul II P. Neamt – Ecologistul Botosani,
Juventus Falticeni – Poli II Iasi,
Petrolul Berca – Willy Bacau.

Etapa a XV-a:
Poli II Iasi – CSM 2007 Focsani,
FC Panciu – Ceahlaul II P. Neamt,
Ecologistul Botosani – Laminorul Roman,
CFR Pascani – Aerostar II Bacau,
Cetatea Tg. Neamt – CS Moinesti,
CSM Rm. Sarat – Petrolul Berca,
Willy Bacau – Juventus Falticeni,
FC Birlad – Rapid Suceava,
Pambac Bacau – FCM II Bacau.

Etapa a XVI-a:
CSM 2007 Focsani – Willy Bacau,
Laminorul Roman – FC Panciu,
Ecologistul Botosani – CSM Rm. Sarat,
FCM II Bacau – FC Birlad,
Rapid Suceava – Poli II Iasi,
Aerostar II Bacau – Pambac Bacau,
CS Moinesti – CFR Pascani,
Ceahlaul II P. Neamt – Cetatea Tg. Neamt,
Juventus Falticeni – Petrolul Berca.

Etapa a XVII-a:
Petrolul Berca – CSM 2007 Focsani,
FC Panciu – Ecologistul Botosani,
CFR Pascani – Ceahlaul II P. Neamt,
Cetatea Tg. Neamt – Laminorul Roman,
CSM Rm. Sarat – Juventus Falticeni,
Willy Bacau – Rapid Suceava,
Poli II Iasi – FCM II Bacau,
FC Birlad – Aerostar II Bacau,
Pambac Bacau – CS Moinesti.

Niciun comentariu: